/ / Алека Блисс Биографија, дечко, висина, старост, каријера ВВЕ и друге чињенице

Алека Блисс

Алекис Кауфман није обичан хрвач, већ играчкоја је била на добитном нивоу откад је професионално изашла. У међувремену се потписује под именом Ринг Блисс на ВВЕ и бори се за бренд Рав као тренутна шампионка Рав Вомен'с.

Током своје текуће ВВЕ каријере,женска америчка професионалка освојила је револуционарну титулу прве жене која је два пута освојила женско првенство СмацкДовн, а када је прешла на бренд Рав, у априлу 2017. једнако је завршила као шампионка сирове жене, што значи да је прва жена која је освојила титулу Рав анд СмацкДовн женске титуле.

Биографија, старост

Рођена је 9. августа 1991. године у Колумбусу у Охају. Њени родитељи, Ангела Кауфман и Боб Кауфман, рођени су Алекис Кауфман. Њено интересовање за спорт почело је још у њеном детињству, већ са пет година када је почела да се бави софтболом, стазама, кик боксом и гимнастиком. Поред тога, касније је постала активна у такмичарском бодибуилдингу, због чега се такмичила у Арнолд Цлассиц-у. Бодибуилдинг ју је такође спасио од поремећаја у исхрани који се развила у 15. години живота. Поремећај би могао да буде штетан за њено здравље и живот да није превладао.

Њено образовање је повезано са Средњом школом у Провиденцеу одакле је наставила студије на Универзитету Акрон.

ВВЕ Цареер

У својим будним данима, Алека Блисс се такмичила уДогађај за бодибилдинг Арнолд Цлассиц-а касније је свој талент подигао на нови ниво када се потписала за ВВЕ 2013. Након тога, додана је у ВВЕ Перформанце Центер поред развојног бренда НКСТ у Орланду на Флориди. Професионални хрвач имао је свој главни ростер дебитантског бренда СмацкДовн, усред неких неуспеха и повреда, појавила се као СмацкДовн Вомен Цхампион, а постала је и прва такмичарка која је престижну титулу освојила, не једном већ два пута.

Алека Блисс

После успешног боравка у НКСТ-у, Алека Блисснаправила је прелазак на бренд Рав у априлу 2017. На Раву је поставила још један рекорд освојивши првенство Рав Вомен истог месеца када је победила након пораза од Баилеиа. Постизање овог подвига учинило ју је првом женом која је освојила титуле Рав и СмацкДовн Вомен у историји ВВЕ.

2018 је донијела више побједа и признања АлекаБлаженица која је напустила прву титулу меча за елиминационе коморе за жене коју је освојила у фебруару 2018. Такође, 2018. године, освојила је и меч Новац на лествици банке након чега је исте вечери освојила треће првенство у сировој женској конкуренцији. , чинећи сјајног хрвача петоструког укупног првака.

Осим борбе, Алекис је направио два ВВЕ наступа за видео игре. Такође је ТВ драга и ускоро би била део седме сезоне Тотал Дивас. Каже се да има годишњу плату од 200 000 УСД и процењује се на нето вредност око 1,5 милиона долара.

Алека Блисс Боифриенд

Сјајни хрвач има чврст односса својим дечком и колегом професионалним хрвачем бренда НКСТ, Маттхевом Адамсом. Тренутно су Алека Блисс и Адамс који иду под именом Будди Мурпхи заручени, али нису поделили пуно детаља о аранжманима за своје венчање.

Висина и друге чињенице

Љубитељица Диснеи-а од самог почетка, Алека Блисс је често посећивала Валт Диснеи Ворлд на породичним годишњим путовањима која су обављали сваке године упркос ниском дохотку у који су тада морали да живе.

Једнако је обожаватељ хокејашке екипе познате као Цолумбус Блуе Јацкетс у свом родном граду Цолумбус Охио.

Она заслужује Трисх Стратуса и Реиа Мистерио-а за утицај на њено рано интересовање за хрвање.

Била је бодибилдерка која се такмичила у професионалном дисциплини бодибилдинга Арнолд Цлассиц пре него што је постала познати хрвачки шампион какав познајемо данас.

Након победе за шампионку Рав Вомен 2017, постала је прва жена која је освојила и наслове Рав и СмацкДовн.

Као блистави бодибуилдер, Алека Блисс сјајно изненађујестатистика тела, иако не тако висока. Висина је 1,55 м и тешка савршено 46 кг. Остала телесна мерења укључују 34-24-33 инча са трбушњацима на правим местима. Такође има плаву косу и пар плавих очију.