/ / Alexa Bliss Životopis, priateľ, výška, vek, WWE kariéra a ďalšie fakty

Alexa Bliss

Alexis Kaufman nie je obyčajný zápasník, ale jedenktorá je na víťaznej scéne, odkedy odišla profesionálne. Medzitým je podpísaná pod menom ringu Alexa Bliss na WWE a zápasí so značkou Raw ako súčasná majsterka surových žien.

Počas svojej kariéry WWE,americká americká profesionálka vybojovala priekopnícky titul prvej ženy, ktorá dvakrát vyhrala Majstrovstvá žien SmackDown, a keď sa presťahovala do značky Raw, skončila v apríli 2017 rovnako ako surová šampiónka žien, čo znamená, že je prvou ženou, ktorá vyhrala Ženské tituly Raw a SmackDown.

Životopis, vek

Narodila sa 9. augusta 1991 v Columbuse v štáte Ohio. Jej rodičia, Angela Kaufman a Bob Kaufman, ju pri narodení nazvali Alexis Kaufman. Záujem o šport začal v detstve už od piatich rokov, keď sa začala zúčastňovať softbalu, tracku, kickboxu a gymnastiky. Neskôr sa stala aktívnym v súťaživej kulturistike, ktorá ju viedla k súťaži v Arnold Classic. Kulturistika ju tiež chránila pred poruchou príjmu potravy, ktorú sa vyvinula vo veku 15 rokov. Ak by ju neprekonala, mohla by byť škodlivá pre jej zdravie a život.

Jej vzdelanie možno sledovať na Providence High School, odkiaľ pokračovala v štúdiu na Akronskej univerzite.

WWE Kariéra

V jej nadchádzajúcich dňoch Alexa Bliss súťažila v súťažiKeď sa v roku 2013 podpísala so spoločnosťou WWE v roku 2013, podujala sa na kulturistiku Arnold Classic a neskôr sa jej talent posunul na ďalšiu úroveň. Následne bola pridaná do výkonnostného centra WWE popri vývojovej značke NXT v Orlande na Floride. Profesionálna zápasníčka mala svoj hlavný debutový zoznam so značkou SmackDown a počas niekoľkých neúspechov a zranení sa objavila ako majsterka žien SmackDown a tiež sa stala prvou konkurenciou, ktorá získala prestížny titul, a to nielen raz, ale dvakrát.

Alexa Bliss

Po úspešnom pôsobení v NXT, Alexa Blissv apríli 2017 sa presunula na značku Raw. V Raw získala ďalší rekord tým, že vyhrala Majstrovstvá žien v rovnakom mesiaci svojho prenosu po porážke Bayley. Dosiahnutím tohto titulu sa stala prvou ženou, ktorá vyhrala tituly Raw a SmackDown Women v histórii WWE.

Rok 2018 priniesol Alexovi ďalšie výhry a uznanieBliss, ktorá odišla s vôbec prvým titulom žien v ženskej eliminačnej komore, ktorý vyhrala vo februári 2018. Tiež v roku 2018 vyhrala zápas Peniaze v rebríčku bánk, po ktorom sa neskôr v tú istú noc rozhodla vyhrať svoje tretie majstrovstvá žien v surovom prostredí. , vďaka čomu je nádherný zápasník, celkovo päťnásobný majster.

Okrem bojov sa Alexis zúčastnil aj dvoch videohier WWE. Je tiež televíznym miláčikom a čoskoro bude súčasťou siedmej sezóny Celkom divíz. Hovorí sa, že má ročný plat 200 000 dolárov a odhadované čisté imanie približne 1,5 milióna dolárov.

Alexa Bliss Boyfriend

Ohromujúci zápasník má stabilný vzťahso svojím priateľom a kolegom NXT profesionálnym zápasníkom Matthewom Adamsom. V súčasnosti sa angažujú Alexa Bliss a Adams, ktorý má názov prsteňa Buddy Murphy, ale nezdieľali veľa podrobností o usporiadaní ich svadby.

Výška a ďalšie fakty

Alexa Bliss, ktorý bol hneď od začiatku fanúšikom Disney, navštevoval Walt Disney World počas rodinných výročných výletov, ktoré každý rok uskutočňovali napriek nízkym príjmom, v ktorých museli vtedy žiť.

Rovnako je fanúšikom hokejového tímu známeho ako Columbus Blue Jackets v jej rodnom meste Columbus Ohio.

Ocenila Trish Stratus a Rey Mysterio za ovplyvnenie jej skorého záujmu o zápas.

Bola kulturistkou, ktorá súťažila v profesionálnej kulturistickej akcii Arnold Classic predtým, ako sa stala slávnym zápasovým šampiónom, ktorého poznáme dnes.

Po víťazstve v kategórii surových žien v roku 2017 sa stala prvou ženou, ktorá vyhrala tituly Raw aj SmackDown Women.

Ako kulturista sa Alexa Bliss chváli úžasneštatistiky tela, aj keď nie také vysoké. Má výšku 1,55 ma váži perfektných 46 kg. Medzi jej ďalšie merania tela patrí 34-24-33 palcov, s absom na správnych miestach. Má tiež blond vlasy a pár modrých očí.