/ / Brittany Force - Bio, Ženatý, Manžel, Věk, Čistá hodnota, Přítel

Brittany Force

Snaha o rovnost žen a mužů po celá desetiletípřineslo několik zajímavých výsledků. Od prezidentek, přes senátorky a politické zástupce po generální ředitelky, tento tlak vytvořil stále více diverzifikovaný svět plný zajímavých výsledků. Jedním z těchto výsledků je Brittany Force, který je pozoruhodným závodníkem v National Hot Rod Association, tažným závodním orgánem, který řídí sport ve Spojených státech a Kanadě.

Příběh Brittany Force jako závodníka je o tomdědictví a rodina. Pochází z rodiny závodníků, počínaje jejím otcem, Johnem Force, který je ikonickým jménem ve sportu. Níže se dozvíte více o pozadí, kariéře a čistém jmění Brittany Force.

Biot, Brittany Force, věk

Když se narodila 8. Července 1986 vYorba Linda, Kalifornie, Bretaň se stala součástí Národní asociace horkých prutů (NHRA), drag racing dynastie. Narodila se Laurie Force a Johnovi Force, otci, který je legendou o závodní dráze a vyhrál šampionát NHRA 16krát. On odešel z toho a založil jeho vlastní závodní tým, John Force Racing, který také vyhrál mistrovství 18 krát.

Brittany byla vychována vedle dvou sester, AshleyForce Hood and Courtney Force a nevlastní sestra jménem Adria. Stejně jako v jiných profesích je běžné, sledovat, jak každý ve vaší rodině je členem profese, má určitý vliv na vaše profesionální rozhodnutí.

Pro Bretaň byly závody součástí celé jejíživot. Nezáleželo tedy na tom, že po maturitě na střední škole v Kalifornské státní univerzitě ve Fullertonu, promoci a promoci s maturitou, se stále vrátila k závodění jako členka svého otcovského závodního týmu.

Závodní kariéra

Její vstup do závodního světa jako profesionálařidič byl možná nevyhnutelný, ale bylo to také náhodou. Její sestra Ashley Force Hood, která již byla řidičkou a členkou John Force Racing, a dosáhla významných úspěchů, jako je stát se první ženou, která vyhrála Top Fuel Funny Car, oznámila svůj odchod ze sportu a ponechala prostor v týmu. To byla neplánovaná příležitost, která Bretani dala šanci stát se profesionálním závodem v NHRA.

Debutovala v roce 2013 pod svým otcemvedení a tým postavili dragstera Top Fuel s Brittany za volantem - což byl pro závodnický tým bezprecedentní výkon. Vstup Bretaně do sportu mohl být náhoda, ale její talent nebyl. Po třech letech hledání nohou ve sportu se stala první ženou, která vyhrála NHRA Four-Wide Nationals a oznámila svůj příchod na vrchol sportu.

Brittany Force se nedělala se svými exploitacemi naVšechno. V roce 2016 následovala svou čtyřstrannou výhru s novým závodním rekordem NHRA s top pohonem, který skončil v běhu 3,676 sekund na více než 1000 stopách. Pozoruhodný výkon byl dosažen v Heartland Park Topeka na závodech NHRA v Kansasu.

Když se válel nový rok 2017, nebylažila podle svého příjmení a psala své vlastní jméno nesmazatelným inkoustem Drag Racing. Stala se druhou ženou v historii, která vyhrála Top Fuel Championship. Výkon nebyl dosažen od roku 1982, kdy Shirley Muldowney vyhrál prestižní trofej. Ve stejné sezóně si Brittany vybudovala dominanci tím, že vyhrála čtyři závody a vyhrála tři z nich v běhu na šampionát.

Její talent a úspěchy přitahovalymezinárodní značky jako Monster Energy to Drag Racing star za sponzorství. Je také podepsána na John Force Racing, který sponzorují Chevrolet a Peak Antifreeze. V současné době se zotavuje z havárie, kterou měla v roce 2018.

Čistá hodnota

Brittany Force je pouze profesionální závodníkpo dobu pěti let a byl schopen vybudovat obdivuhodný katalog úspěchů v tak krátké době. Ve srovnání s ostatními závodníky ve své rodině je však stále daleko od vybudování značného čistého jmění, jako je její otec, který má hodnotu 12 milionů dolarů, a její sestra, Courtneyová má za to 4 miliony dolarů. Brittany Force je považována za hodnotu 1,8 milionu dolarů.

Manžel, ženatý, přítel

Brittany Force je obdivuhodný závodník na internetusledovat, a tak je fyzicky. Bretaň je nádherná žena, o kterou nezajímá mnoho mužů, kteří si přejí být s ní. V současné době věří, že je ve vztahu s Jimem Underco, s několika intimními obrázky obou z nich zveřejněných po celé její stránce sociálních médií. Ačkoli se zdá, že je v milostném a odhodlaném vztahu, Bretaň ještě není vdaná.